Většina diet se míjí účinkem, protože stále myslíme a jíme jako lidé. Pro ty z Vás, kteří diety drží bez úspěchu, je tu nová zázračná kočičí dieta. Nespočívá v tom, že by se člověk toužící po štíhlé linii cpal výhradně kočkami, ale v tom, že bude jíst jako kočky. S výjimkou koček, které jedí jako lidé- například ty, které dojídají po pánečcích z talířů-, jsou kočky většinou štíhlé a pružné. Zázračná kočičí dieta vám umožní dosáhnout stejně hubené a pružné postavy. Stačí ji dodržovat pouhé čtyři dny a zjistíte, že nejen vypadáte a cítíte se lépe, ale budete mít naprosto nový pohled na to, z čeho se jídlo skládá. Hodně štěstí!

První den

Snídaně:
Otevřete plechovku hříšně drahého gurmánského krmení pro kočky. Na příchuti nezáleží, určující je co nejvyšší cena. Čtvrtinu konzervy si dejte na talíř. Snězte jedno souso, pak se pohrdlivě rozhlédněte po místnosti. Zbytek shoďte na podlahu. Zírejte chvíli na zeď a pak se odpližte dovedlejší místnosti.

Oběd:
Čtyři stébla trávy a jěštěrčí ocas. Vyzvracejte je nanejčistší koberec v domě.

Večer:
Chyťte můru a hrajte si s ní, dokud nebude skoro mrtvá. Snězte jí jednokřídlo. Zbytek nechte zemřít.

Něco na zakousnutí před usnutím:
Ukradněte z talíře svého partnera jednu zelenou fazolku. Kutálejte si s nípo místnosti, dokud neskončí pod ledničkou. Ukradněte kousek kuřete asnězte z něj polovinu. Druhou polovinu schovejte pod gauč. Pak vyzvracejtevšechno gurmánské kočičí krmení z plechovky, kterou jste ráno otevřeli.

Druhý den

Snídaně:
Vyhrabejte kus kuřete schovaný pod gaučem. Vláčejte ho pokoberci až pod televizní přijímač. Žužlejte roh novin, které se Vášpartner pokouší číst.

Oběd:
Prohryzejte se až k čerstvé bagetě koupené na sobotnívečírek. Celou ji olízejte a pak si zprostředka uhryzněte ždibíknáplně.

Odpolední mňamka:
Ulovte většího brouka a přineste jej domů.Chvíli si s ním hrajte na babu, dokud není zpoloviny mrtvý. Pak honechejte blahosklonně utéct pod postel.

Večeře:
Otevřete novou plechovku výběrového kočičího krmení,nejlépe s tuňákem nebo hovězím masem. Hltavě ji snězte. Jděte z kuchynědo obývacího pokoje, zastavte se na kraji koberce a bez okolků se na nějvyzvracejte. Při odchodu do hromádky šlápněte a vyznačte svou cestuťápotami po celém koberci.

Třetí den

Snídaně:
Vypijte nepozorovaně trochu mléka z misky müsli svéhopartnera. Rozbryndejte jej po nejnablýskanějším elektrickém spotřebiči,který v kuchyni naleznete.

Oběd:
Ulovte ptáka a přineste jej do domu. Hrajte si s ním uvnitřprádelníku plného vyžehleného povlečení. Až bude pták vážně poraněn, alestále živý, nechte jej být - však on už si s ním někdo jiný poradí.

Večeře:
Naříkejte a mňoukejte, dokud Vás partner neobšťastnízmrzlinou, šlehačkou nebo mlékem do Vaší misky. Třikrát si decentně líznětea pak misku převrhněte na podlahu.

Poslední den

Snídaně:
Snězte 6 brouků libovolného druhu a nezapomeňte nechatsbírku nožiček, křidélek a tykadel na podlaze koupelny. Vypijte hodněvody. Pak vyzvracejte zbytky brouků a všechnu vodu na polštář Vašehospícího partnera.

Oběd:
Oddělte kůži z včerejšího zbytku kuřete, který Vás parnervyhodil do odpadkového koše. Vláčejte ji několikrát sem a tam po podlaze.Chvíli ji výkejte a pak ji nechte být.

Večeře:
Otevřete další plechovku co nejdražšího kočičího krmení.Vyberte nějakou lahodnou příchuť, jako třeba Kuřecí s játry v omáčce.Olízejte všechnu omáčku a nechte maso oschnout a ztvrdnout.

::: máme návštěv ::: optimaluzejeme pro FireFox a jsme validní ::: napište nám na silverine@aniret.com :::